Osiedle Waniliowa 45 Wrocław – mieszkania na sprzedaż Wrocław

Osiedle Waniliowa 45 Wrocław – mieszkania na sprzedaż Wrocław

Osiedle Waniliowa 45 Wrocław to miejsce doskonałe dla Ciebie i Twoich bliskich zlokalizowane w cichej i atrakcyjnej okolicy pełnej zieleni. Osiedle znajduje się z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie jest dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia.

Osiedle Waniliowa 45 to dwa nowoczesne budynki mieszkalne wielorodzinne, w których znajduje się 47 komfortowych mieszkań o powierzchniach od 34,68   do 129,45 m2. Proste bryły budynków wyróżniają się biało-szarą kolorystyką a całość doskonale wpisuje się w otaczający krajobraz oraz istniejącą zabudowę. Projektując osiedle zwróciliśmy uwagę nie tylko na nowoczesny wygląd, ale i komfort życia mieszkańców.

Nowe mieszkania Wrocław – standard wykończenia

W każdym budynku znajduje się cichobieżna winda oraz przestronna klatka schodowa. Lokale położone na parterze posiadają ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach balkony. Budynki są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W częściach wspólnych osiedla znajduje się 38 miejsc w garażu podziemnym, 28 naziemnych (w tym 5 dla niepełnosprawnych).

W ofercie posiadamy mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe oraz mieszkania dwupoziomowe. Wygodne i funkcjonalne lokale zaprojektowane są z pasją oraz wykonane w wysokim standardzie deweloperskim zgodnie z obowiązującymi normami. Naszą ofertę uzupełnia możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz.

Energooszczędne nowe mieszkania we Wrocławiu

Duży nacisk kładziemy na energooszczędność budynków, nowoczesne instalacje teletechniczne i najwyższej jakości materiały budowlane. Budynki są wznoszone w technologii tradycyjnej murowanej z naturalnych silikatów, które gwarantują bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i akumulację ciepła oraz doskonale regulują wilgotność w mieszkaniu. Zapewniają zdrowe i komfortowe warunki do życia.

Zapewniamy bezpieczeństwo zakupu poprzez gromadzenie wpłat naszych klientów na rachunku powierniczym, a realizacja prac budowlanych  nadzorowana jest przez bank.

Osiedle Waniliowa 45 Wrocław – mieszkania na sprzedaż Wrocław

Zamieszkaj w nowoczesnym mieszkaniu we Wrocławiu. Poznaj naszą ofertę nowych mieszkań i wybierz swoje spośród 47 nowych mieszkań. Mieszkanie stan deweloperski Wrocław to idealna propozycja dla osób chcących urządzić mieszkanie od zera według swoich upodobań. W galerii przedstawiamy przykładowe inspiracje aranżacji naszych mieszkań. Mieszkania – rynek pierwotny Wrocław – to świetna inwestycja. Zapraszamy do kontaktu już dziś.

No Comments

Post A Comment