Mieszkania dwupokojowe nadal najpopularniejsze we Wrocławiu

Mieszkania dwupokojowe nadal najpopularniejsze we Wrocławiu

W naszej ofercie posiadamy 30 mieszkań dwupokojowych we Wrocławiu – osiedle Waniliowa 45. Choć często marzymy o przestronnych apartamentach, to jednak wśród poszukujących własnych czterech kątów, najpopularniejsze są mieszkania dwupokojowe – tak wynika z badania serwisu nieruchomości Morizon.pl. Kawalerki nie są tak popularne wśród poszukujących, jak wielu się wydaje, a mieszkaniami marzeń – takimi z co najmniej 5 pokojami – zainteresowanych jest tylko 2,3% klientów.

Najpopularniejsze wciąż są mieszkania dwupokojowe

Jak wynika z badania przeprowadzonego w lipcu br. przez serwis nieruchomości Morizon wśród klientów poszukujących ofert sprzedaży największą popularnością niezmiennie cieszą się mieszkania dwupokojowe. Klienci na zakup M2 odpowiadają obecnie za blisko 39% całkowitego popytu na mieszkania. Mieszkania 2-pokojowe są również najbardziej poszukiwanymi przez chętnych do najmu. W związku z tym są idealnym pomysłem na inwestycję w nieruchomości.

Osiedle Waniliowa 45 Wrocław – mieszkania na sprzedaż Wrocław

Zamieszkaj w nowoczesnym mieszkaniu we Wrocławiu. Poznaj naszą ofertę nowych mieszkań i wybierz swoje spośród 47 nowych mieszkań. Mieszkanie stan deweloperski Wrocław to idealna propozycja dla osób chcących urządzić mieszkanie od zera według swoich upodobań. W galerii przedstawiamy przykładowe inspiracje aranżacji naszych mieszkań. Mieszkania – rynek pierwotny Wrocław – to świetna inwestycja. Zapraszamy do kontaktu już dziś.

No Comments

Post A Comment